SERWIS

Z.U.E.T. jest przyjazną firmą. Wszystkie nasze wysiłki są zawsze skierowane na klienta, co budzi u Niego zaufanie i chęć współpracy. Oto powody, dla których wszyscy wybierają firmę Z.U.E.T. na partnera.

Celem naszej firmy jest stworzenie przyjaznych warunków pracy dla naszych Klientów. Jesteśmy firmą nowatorską i rozwojową, wprowadzamy zróżnicowane rozwiązania na polski rynek.

Współpracując z liczną rzeszą producentów i dystrybutorów potrafimy w należyty sposób wykorzystać osiągnięcia współczesnej techniki zarówno w dziedzinie teleinformatyki, elektroenergetyki i automatyki.

Naszym zadaniem jest wykraczanie poza oczekiwania klientów. Osiągamy to poprzez stałe poznawanie i opanowywanie nowych technologii informatycznych, przy wdrażaniu których pracuje fachowa i kompetentna kadra pracownicza.

Niskie ceny - Bardzo często cena jest czynnikiem decydującym, dlatego nasze towary i usługi są niedrogie i o doskonałej jakości. Stawialiśmy na jakość, a nie ilość dobierając nasze oferty odpowiednio do potrzeb rynku.

Szybka realizacja zamówienia - Wiemy jak istoty jest Czas. Zaplecze magazynowe pozwala nam na dostarczenie towarów w bardzo krótkim czasie. Zgłoszenia serwisowe traktowane są priorytetowo minimalizując czas reakcji naszych specjalistów, co zapewnia szybkie usunięcie awarii.

Profesjonalny Serwis - Dbamy o naszego klienta aby zdobyć Jego zaufanie. Mamy na uwadze nie tylko zapewnienie komfortowej pracy naszych odbiorców, ale również czuwamy nad pracą naszych parterów w celu zapobiegnięcia ewentualnym problemom wynikającym z rozwoju rynku i aby sprostać wymogą narzucanym przez nadchodzące nowe tysiąclecie (bezpieczeństwo, rok 2000, komunikacja ze światem). Nasz profesjonalny serwis, jego szybkość i efektywność jest dobrze znana, przez co jesteśmy często polecani jako fachowa i solidna firma. Nasi specjaliści gotowi są zawsze służyć pomocą. O naszym profesjonalizmie świadczy wiele autoryzacji i certyfikatów.

Specjalne ceny - Oferujemy specjalne warunki dla naszych stałych odbiorców, zapewniamy im najniższe ceny oraz pierwszeństwo w realizacji zamówień.

Konsultacje techniczne - Nasi pracownicy są fachowcami w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie tylko wykonują powierzone im zadania, ale również pomagają w wyborze usług i towarów spełniających w 100% zapotrzebowanie klienta.

Ważnym elementem kompleksowej oferty usług świadczonych przez Z.U.E.T. jest projektowanie i wykonanie systemów okablowania strukturalnego. Zatrudniamy doświadczonych projektantów i inspektorów nadzoru oraz zespoły instalatorów, do dyspozycji których pozostają najnowocześniejsze narzędzia pracy.

W ramach kompleksowej usługi podejmujemy się modernizacji budynkowych instalacji komputerowych, elektrycznych, projektowania i wykonania wszelkiego rodzaju instalacji teletechnicznych, takich jak np. dedykowane do zasilania komputerów i urządzeń peryferyjnych, antywłamaniowych, kontroli dostępu do pomieszczeń, systemów ochrony przeciwpożarowej i innych. Wszystkie prace wykonywane przez nas spełniają wymogi obowiązujących norm i przepisów prawa budowlanego.

Koszty wykonania okablowania strukturalnego uwzględniają wymagania stawiane przez użytkownika, specyfikę obiektu, rodzaj użytych materiałów i obejmują koszt wykonania projektu, materiałów, instalacji oraz pomiarów końcowych systemu. W oparciu o wymagania techniczne (służymy pomocą przy ich określeniu) i wybrany system okablowania strukturalnego projektanci nasi przygotowują kosztorys wstępny realizacji inwestycji.

Ze względu na bardzo szeroki zakres zagadnień wiążących się z tematem okablowania strukturalnego w ogromnym skrócie przedstawiliśmy osiągnięcia Z.U.E.T. w tej dziedzinie. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z Działem Okablowania Strukturalnego.